Gidas naujokams: kaip pradėti sportuoti namuose?

sportas namuose

Kaip pradėti sportuoti? – klausimas, su kuriuo tikriausiai susiduria ne vienas. Net ir suprantantys fizinio aktyvumo naudą įprastai neišvengia atidėliojimų, kurių priežastys būna įvairios: nedrąsa ar baimė pradėti, nepasitikėjimas savimi, netinkamai planuojamas laikas ir panašiai. Sportas namuose tokiais atvejais gali būti vienas iš tinkamiausių pasirinkimų. Taigi, kaip žengti pirmuosius žingsnius aktyvesnio gyvenimo link, kad jie būtų užtikrinti ir sėkmingi?

 

Pradėkite palengva

 

Viena iš dažniausiai daromų klaidų nusprendus pradėti sportuoti – pernelyg didelis treniruočių intensyvumas ir krūvis. Tačiau svarbu suvokti, kad prieš tai nemankštintam kūnui sportas sukelia didelį stresą. Todėl pradėti sportuoti reikėtų su pakankamai lengvais svoriais arba visiškai be jų. Naujokams per savaitę pilnai užtenka 3 treniruočių, kas antrą dieną. Taip pat iš pradžių patariama nesirinkti labai sudėtingų pratimų, ypač tuomet, jei nesate tikri dėl jų atlikimo technikos. Esant poreikiui, galima pasikonsultuoti ir su treneriais.

 

Rinkitės trumpesnes treniruotes

 

Ieškantys atsakymų, kaip pradėti sportuoti namuose, dažnai susiduria su laiko stygiumi. Tai vienas iš pasiteisinimų, kodėl net nebandoma imtis pokyčių. Tačiau visuomet yra išeitis. Net ir trumpa kasdienė mankšta suteikia visapusišką naudą mūsų organizmui. Tam gali pakakti vos 5–10 min., kurias savo dienoje gali atrasti net ir labai užimti žmonės. Pastebėjus progresą, sportas namuose nebetampa toks bauginantis, atsiranda daugiau motyvacijos ir noro tobulėti.

 

Pasirūpinkite nuosavais sporto reikmenimis

 

Tam, kad treniruotės namuose būtų patogesnės, efektyvesnės ir įvairiapusiškesnės, rekomenduojama įsigyti atitinkamus reikmenis, įrangą. Visa tai itin patogu užsisakyti internetu. Plačiame Skorpionas.lt asortimente – ne tik įvairiems poreikiams pritaikyti treniruokliai, bet ir kitas sporto inventorius:

 

  • mankštos kilimėliai,
  • kamuoliai,
  • pakylos,
  • funkciniai diržai,
  • skirtingų tipų svarmenys,
  • masažiniai volai ir dar daugiau.

 

Spauskite ant nuorodų ir išsirinkite tai, ko reikia asmeniškai jums. Jei turite klausimų ne tik apie tai, kaip pradėti sportuoti, bet išsirinkti tinkamus reikmenis, drąsiai kreipkitės svetainėje nurodytais kontaktais. Paslaugūs ir savo darbą puikiai išmanantys konsultantai pasiruošę padėti.

 

Iš anksto susidarykite treniruočių grafiką

 

Neturint įpročio mankštintis, treniruotės gali pasimiršti, todėl patariama iš anksto susidaryti jų grafiką. Vėliau jo gali ir nebereikėti, nes po kurio laiko sportas namuose dažnai tampa neatsiejama gyvenimo dalimi. Neretai susiduriama su nuomone, jog norint pasiekti geriausius rezultatus, mankštintis būtina tam tikru paros metu. Tačiau nereikia savęs įsprausti į kažkieno nubrėžtus rėmus – tiesiog sportuokite tada, kada jums patogiausia ir jaučiatės geriausiai.

 

Vis dar svarstote, kaip pradėti sportuoti namuose? Tinkamas inventorius – tai puiki motyvacija jums. Įsigykite norimą treniruoklį ar kitus reikmenis iš plataus Skorpionas.lt asortimento. Patirkite judėjimo malonumą ir mėgaukitės visapusiškai geresne savijauta.