avatar
-10%

Stalo teniso kamuoliukai DONIC P40+ (3 žvaigždutės) ITTF

  • 827DO550241
  • Prekės ženklas: DONIC
2,97 €
3,30 €
vnt
Prekių likutis: 23

Aprašymas

Stalo teniso kamuoliukas Donic P40+*** idealūs varžybiniai kamuoliukai patvirtinti ITTF. Kamuoliukai yra kietesni, turi tikslų ir nuoseklų atšokimą, kuris suteikia užtikrinta žaidimo jausmą. Rekomenduojame aukšto lygio treniruotėms ar varžyboms, kai ypač svarbi kamuoliuko kokybė, atšokimas ir tiesumas.

DONIC – Vokietijos kompanija pripažinta kaip viena geriausių stalo teniso stalų ir inventoriaus gamintoja pasaulyje. Ši kompanija pelnytai užsitarnavo rinkos lyderės poziciją nuolat tobulindama ir naudodama inovatyviausias technologijas savo produktų gamybai. Praėjus vos dešimčiai metų nuo įmonės įkūrimo, Donic stalai jau buvo naudojami 1987m. stalo teniso pasaulio čempionate. Nuo to laiko Donic ir toliau tiekia stalus daugeliui svarbių tarptautinių renginių ir pasaulinių čempionatų. Su kompanija bendradarbiauja daug pasaulinio lygio stalo teniso žvaigždžių, tokiais kaip olimpiniu čempionu Jan-Ove Waldner, daugkartiniu pasaulio čempionu Jorgen Persson. Žaidėjai pasidalina savo įžvalgomis ir patarimais, todėl Donic savo produkciją tobulina atsižvelgiant į profesionalų nuomones. Kiekvienas kompanijos produktas yra kruopščiai testuojamas ir atitinka aukščiausius standartus, todėl į rinką iškeliauja tik kruopščiai atrinkti ir patikrinti gaminiai.

Įdomus faktas yra tai, kad dauguma Donic kompanijos darbuotojų yra buvę profesionalus stalo teniso žaidėjai arba mėgėjai, todėl puikiai išmano sporto šakos subtilybes ir savo darbą.

Kompanija siūlo didelį tiek mėgėjiškų, tiek varžytinių teniso stalų, rakečių, kamuoliukų bei aksesuarų pasirinkimą. Aukščiausia kokybė bei puikus funkcionalumas – tai ką siūlo Donic.

Techninė informacija

Medžiaga Plastikas
Pakuotėje 3 vnt
ITTF patvirtinta Taip
Lygis 3 žvaigždutės

Kiti taip pat domėjosi