avatar

Diskgolfo diskas DISCMANIA Distance Driver Glow Premium Majesty (Mini)

  • 851DM954376
  • Prekės ženklas: Discmania

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

15,99 €
vnt
Prekių likutis: 13

Aprašymas

Išskirtinio minimalistinio dizaino, šviečianti tamsoje Majesty disko versija.

Nors Majesty diskas nėra toks tinkamas pradedantiesiems ir vidutinio lygio žaidėjams, tačiau jis gali būti naudingas kaip vienas iš pirmųjų didelio greičio mažesnio stabilumo diskų. Žaidėjai, kurių metimo technika pasižymi didesne galia ir greičiu pastebės, kad šis diskas turi mažiau stabilų posūkį prieš grįždamas į įprastą skrydžio trajektoriją.

Patvarus Active Glow Premium plastikas užtikrina ilgą šio disko tarnavimo laiką ir puikų "sukibimą" su ranka. Šis plastikas taip pat švyti tamsoje (florasensinis), todėl sutemus galėsite ilgiau žaisti!

Discmania Active - tai diskgolfo diskų kolekcija, skirta visų lygių žaidėjams, už prieinamą kainą. Active kolekcijoje rasite 2 plastikų rūšis: Active - standartinis plastikas ir Active Premium - aukščiausios kokybės plastiko mišinys. Šie diskai itin pamėgti Daiscmania komandos narių.

Spaudo ant disko ar disko spalva gali skirtis nuo nurodytos nuotraukoje.

Discmania – pirmaujantis prekinis ženklas diskgolfo pasaulyje, kuris priklauso Suomijoje įkurtai įmonei Spin18.
Pastaraisiais metais sparčiai augant diskgolfo populiarumui, Discmania išlieka vienu iš labiausiai vertinamų diskų tiek tarp profesionalų, tiek tarp mėgėjų. Discmania prekinio ženklo ambasadorius – fenomenalusis Eagle McMahon, profesionalu tapęs jau sulaukęs 13 metų!

Techninė informacija

Tipas Distance Driver
Svoris 165-175 g
Greitis 13
Sklendimas 5
Posūkis -2
Krytis 2

Kiti taip pat domėjosi