avatar
-15%
Išpardavimas

Bėgimo takelis TOORX Altitude

  • 516GAALTITUDE
  • Prekės ženklas: Toorx
1311,55 €
1543 €
vnt
Prekių likutis: 2

Aprašymas

Efektyvus ir universalus "Toorx" prekės ženklo bėgimo takelis ALTITUDE , kuriame įrengtas BĖGIMO režimas (greitis nuo 0,8 iki 18 km/val . ir įkalnė nuo -2 % iki +15 % ) ir LIPIMO režimas (greitis nuo 0,8 iki 6 km/val ir nuolydis nuo -2 % iki +40 %), kad treniruotės būtų pritaikytos kiekvienam sportininko poreikiams.

- Bėgimo režimas: -2 % / 15 % su 18 lygių įkalne;

- Laipiojimo režimas: -2% / 40% su 43 lygių įkalne;

- Variklis: 4/7 AG nuolatinės srovės variklio galia;

- Greitojo bėgimo režimas: 0,8-18 km/val;

- Lipimo režimas: 0,8-6km/val. 0,1 km/val.;

- Maksimalus naudotojo svoris: 120 kg;

- Bėgimo lenta: 460 x 1450 mm - diržo storis 1,6 mm;

- Matmenys: 1640 x 828 x 1830 mm;

- Bėgimo režimas: laikas, tempas, nuolydis, kalorijos, greitis, pulsas, atstumas, žingsniai;

- Laipiojimo režimas: laikas, tempas, nuolydis, kalorijos, greitis, pulsas, atstumas, treniruočių grafikas;

- Įtrauktas "Toorx" krūtinės diržas;

- Išmaniojo telefono / planšetinio kompiuterio laikiklis.

Beų eksploatacinių puikių savybių, kelių treniruočių programų, skirtų bėgimui, tiek ėjimui kalnuose, ir kardio juostos, ALTITUDE turi APP READY 3.0 - sujungta išmaniąją "Bluetooth" sistemą, kuri padeda sekti savo pasiekimus atliktus treniruočių metu.

" TOORX ", tiekia naujoviškus ir vietą taupančius namų sporto gaminius, tokius kaip bėgimo takeliai, uždarų patalpų dviračiai, dviračiai, elipsiniai treniruokliai, steperiai, irklenės, sunkiosios atletikos ir daugiafunkcinės stotys, daugiafunkciniai ir svarmenų suolai, pritūpimų stovai ir jėgos bokštai, taip pat sunkiosios atletikos, fitneso ir sveikatingumo reikmenys. Visiems gaminiams priedams būdingas didelis dėmesys ir nuolatinė naujoviškų technologijų paieška, siekiant užtikrinti kokybę, efektyvumą ir patikimumą. " TOX ", Italijoje gamintojo dizainas ir technologiniai sprendimai. Modernus ir stiprus jų charakteris prasideda nuo novatoriškiausių linijų planavimo, madingiausių spalvų derinių pasirinkimo ir įmantriausio Italijoje pagaminto grafinio dizaino. Siekdamas užtikrinti stilių ir kokybę, "Garlando" tyrimų ir plėtros skyrius išstudijavo elegantišką " TOORX " kiek reikia, kad šie gaminiai puikiai tiktų bet kokiems namams. Įmonės techninis skyrius dirba prie žaidimų kūrimo, bandymų ir vadovauja naujausių sprendimų inžinerijai, kad būtų užtikrinta aukšta kokybė, efektyvumas ir patikimumas.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Maksimalus naudotojo svoris 120 kg
Greitis 0-18 km/h
Įkalnė 0 - 40 %
Variklio galia 4/7 AG

Kiti taip pat domėjosi