avatar
-19%
-30% su kodu KETTLER30

Dviratis treniruoklis KETTLER HOI FRAME RACER Terracotta iš ekspozicijos

  • 512KTBK1055700
  • Prekės ženklas: Kettler

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

1538,19 €
1899 €
vnt
Prekių likutis: 1

Aprašymas

Ieškote idealaus dviračio kasdienėms dviračių treniruotėms namuose? Išbandykite naująjį KETTLER HOI FRAME vidaus treniruoklį , kuris iš karto taps jūsų mėgstamiausiu palydovu kelyje į svajonių sporto tikslą.

HOI by KETTLER FRAME dizainą sukūrė žinomas dizaineris Julianas Hönigas ir Londono agentūra „Forpeople“. Šie dviračiai yra techniškai aukščiausio lygio.

FRAME RACER puikus namų treniruoklis. Didelis ir patogus treniruoklio ekranas užtikrina maksimalų komfortą vartotojui. Indukcinė stabdymo sistema garantuos sklandų ir tylų veikimą. Treniruočių metu galite pasirinkti iš 20 programų, tinkančių skirtingiems fizinio pasirengimo lygiams. Patogi sportinė sėdynė (reguliuojama horizontaliai, vertikaliai).

  • Tinkamas vartotojo ūgis: nuo 1,50 m iki 2,00 m
  • Bluetooth ir ANT+ sąsajos suteikia galimybę prisijungti prie krūtinės diržo, taip pat visišką ryšį su populiariomis fitneso programomis, naudojančiomis FTMS profilį. (pvz., "Kinomap", "Zwift", krūtinės diržas)
  • Vairas reguliuojamas vertikaliai ir horizontaliai

Nuo pat pradžių, 1949 m., "Kettler" prekės ženklas simbolizuoja kokybę ir naujoves, kurias "Kettler-Werke" įkūrėjas ir buvęs prekės ženklo savininkas Heinzas Kettleris aktyviai formavo ir visuomet įnešdavo naujų akcentų į treniruoklių rinką.

Kiekvienas turi savo asmeninę istoriją, su kuria jam asocijuojasi šis prekės ženklas, ir būtent šią istoriją plėtoja ir pasakoja "Trisport AG". Nuo 2019 m. gruodžio mėn. bendrovė "Trisport AG" turi išskirtines tradicinio prekės ženklo licencijavimo teises šioje srityje.

"Mes tikime pasauliu, kuriame visi mėgaujasi fiziniais pratimais ir sveikata! Mūsų misija - sukurti fitneso ekosistemą, kuri visiems suteiktų galimybę naudotis sveikata ir fizinio aktyvumo teikiamu džiaugsmu. Nesvarbu, ar jis aukštas, žemas, storas, plonas, senas, jaunas, vyras, moteris, įvairus...: "Mes esame čia dėl judančiųjų!"

Kartu su jumis pasirūpinsime, kad jūsų treniruotė taptų svarbiausiu dienos akcentu. Kad tai pasiektume, esame įsipareigoję siekti kokybės ir nustatyti naujus dizaino ir technologijų standartus. Kuriame treniruoklius, pritaikytus jūsų namams!" -Trisport AG

Sveiki atvykę į naują judėjimą. Sveiki atvykę į KETTLER.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Maksimalus naudotojo svoris 130 kg
Programų skaičius 20
Maitinimo šaltinis 230 V
Pulso matavimas Širdies ritmo diržas įsigyjamas atskirai
Smagračio svoris 8,5 kg
Stabdymo sistema Indukcinė
Apkrovos reguliavimo lygiai 25 - 600 vatų (kas 5 vatus)
Ekranas 7 colių spalvotas jutiminis ekranas
Treniruoklio svoris 48 kg

Kiti taip pat domėjosi