avatar

Sveiki ir laimingi vaikai

Jūsų mažyliui beaugant atrodo, kad visas pasaulis aplink jį -  viena didelė žaidimų aikštelė. Ir mes jam padėtumėme plėsti pasaulėžiūrą, jei nesakytume „nelipk“, „neimk“, „nebėgiok“... Kad savo saugojimu nestabdytume mažylio lavinimosi, kūdikių ir vaikų gimnastikos mokyklos įkūrėja Monika Greimienė pataria vaikų gyvenamąją erdvę įrengti taip, kad jie galėtų saugiai laipioti, šokinėti ir lakstyti.

„Interjero sprendimai gali padėti išauginti sveiką, judrų ir vėliau sportą pamėgsiantį mažylį“, - įsitikinusi trenerė. Ji dalijasi idėja vaikų kambariui.

Švediška sienelė - laipiojimo sienelė mažyliui nuo vienerių metų tiks tik su suaugusiojo priežiūra, vėliau vaikas galės ja naudotis pats. „Mėgindamas užsiropšti mažylis stiprins savo rankų ir stuburo raumenis, o vyresnis vaikas jau galės atlikti ir pratimų – pakibęs ant viršutinio skersinio kelti kelius ir taip stiprinti pilvo presą ar padaryti prisitraukimų“, – pasakoja M. Greimienė. Tokia sienelė pagyvina interjerą, kambarys atrodo žaismingesnis, juolab, kad šiai dienai rinkoje atsirado ne tik įprastų ir nuobodžių medinių, tačiau ir spalvotų, linksmų švediškų sienelių.

Pasirinkę gimnastikos sienelės komplektą, kurį sudaro žiedai, kopėtėlės, virvė, trapecija - sienelės atrakcija naudosis visa šeima. Tai žaislas, kuris auga kartu su vaiku ir skirtingais jo amžiaus periodais jam bus aktualus, įdomus bei naudingas.

Šių sienelių montavimas – nėra sudėtingas ir tikrai lengvai įveikiamas daugeliui. Visos aštrios ir nelygios vietos, pavyzdžiui, varžtai, užtaisyti su specialiomis apsaugėlėmis. Kalbant apie saugumą, net tos detalės, kurios skirtos lipti, padengtos specialia medžiaga, saugančia nuo paslydimo.

www.skorpionas.lt puslapyje rasite skirtingo dizaino modelių. Visas jas galima tvirtinti prie sienos arba tarp grindų ir lubų, taip negadinant sienų.

Su Wallbarz sienelėmis galima atlikti daugybę įvairiausių pratimų, žaisti skirtingus žaidimus, lavinti vaiko pusiausvyrą, vikrumą, tikslo siekimą. Šios sienelės padės vaikui labiau pasitikėti savo jėgomis, būti kūrybingesniam, lavinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžius. Fizinis aktyvumas gerina ne tik fizinius rodiklius, tačiau puikia vysto vaiko pasąmonę.