avatar
-9%

Irklavimo treniruoklis NORDICTRACK RW 900 + iFit Coach

 • 510ICNTRW19423
 • Prekės ženklas: Nordic Track
1700,79 €
1869 €
vnt
Prekių likutis: 1

Aprašymas

Viso kūno treniruotė tiesiog namuose!

Su NordicTrack RW 900 irklavimo treniruokliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Tai puikus treniruoklis išsiskiriantis savo 22“ jutiminiu ekranu. Irklavimo treniruoklis atkartoja irklavimo judesius, kurių metu dirba visas kūnas – kojos, nugara, rankos. Tai puikus pasirinkimas norintiem turėti vieną treniruoklį viso kūno treniruotėms. Dėl savo savybių ir funkcionalumo, NordicTrack RW 900 Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Universalus treniruoklis visam kūnui treniruoti
 • Jutiminis ekranas 22‘‘ Full Color Touchscreen
 • Nelimituotas treniruočių programų skaičius su iFIT®
 • Pridedama iFit® treniruočių platforma
 • Inercinis smagratis
 • Magnetinis pasipriešinimas 26 lygiai (SMR™ Silent Digital Resistance)
 • Ergonomiška sėdynė
 • Kojų atrama su reguliuojamu dirželiu
 • Transportavimo ratukai

Funkcionalus jutiminis ekranas

Net 22” įstrižainės liečiamas HD ekranas užtikrina nepakartojamus įspūdžius ir pojūčius treniruojantis bet kuriame pasaulio kampelyje su garsiausiais asmeniniais treneriais. Dideli ir patogus ekranai - tai viena iš išskirtinių treniruoklio bruožų, kuriuos nuolat tobulina gamintojas. Jų tikslas, kad vartotojai jaustų malonumą sportuodami. Naudodamiesi Google žemėlapiais arba iFit® Coach vaizdo treniruotėmis Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų. Pažadame, kad treniruotės tikrai neatsibos, nes su iFit® programine įranga įprastas nuobodžias bėgimo treniruotes pakeisite dinamiškomis, efektyviomis ir super motyvuojančiomis!

Patogus naudotis

Tvirtas stabilus rėmas, plati ergonomiška sėdynė, ergonomiški pėdą fiksuojantys pedalai su reguliuojamais nailono dirželiais ir neslystančiomis atramomis kojoms, patogios rankenos, įmontuoti garsiakalbiai – visa tai neatsiejami komfortiško NordicTrack RW 900 irklavimo treniruoklio akcentai.

Atsispyrimo bėgelis

Atsispyrimo bėgelis labai svarbus pratimo atlikimo kokybei. NordicTrack RW 900 kokybiškas bėgelis suteikia treniruokliui ilgaamžiškumo ir tylesnį veikimą.

Perkant šį treniruoklį turėsite galimybę net 1 metus nemokamai naudotis iFIT® narystės privalumais! Pasibaigus šiam laikotarpiui, galėsite prasitęsti narystę arba naudotis standartinėmis iFIT® funkcijomis.

iFIT®, tai yra mokama prenumeruojama interaktyvi fitneso treniruočių platforma. iFIT® turi daugiau nei 14 000 treniruočių, kurias veda daugiau nei 200 ekspertų trenerių.

Irklavimo treniruoklis NordicTrack RW 900 suderinamas su iFit® Coach (interaktyviu asmeniniu treneriu).

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite treniruotis Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad treniruotė jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFIT® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® programa suderinama su "Apple Health™", "Garmin® Connect", "Google Fit™" ir "Strava".

Tiksliai stebėdami visus savo duomenis, galite priimti geriausius sprendimus savo sveikatai ir mėgautis sklandžia patirtimi tarp visų savo įrenginių.

iFIT® platformoje galėsite naudotis net 11 muzikos stočių. Nuo pop ir hiphopo iki klasikinio roko, šokių ir kantri – vienintelis klausimas yra: "Kurią stotį pasirinksite?"

Su iFIT® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal savo tikslus ir pomėgius.

Kiek kainuoja iFIT® narystė?

Individuali narystė:

 • 15 USD/mėn
 • 144 USD/per metus

*Vienkartinę narystę 1 metams galima įsigyti tik iš "Apple Store" ir "Google play" parduotuvių.

Šeimos narystė:

 • 39 USD/mėn (sutaupykite net 15% perkant abonimentą metams ir mokėkite kas mėnesį po 33 USD/mėn)
 • 396 USD/per metus

*Narystės kaina priklauso nuo pageidaujamo atsiskaitymo dažnumo.

*Atkreipkite dėmesį: iFIT narystė yra nebūtina jeigu norite naudotis savo treniruokliu. Galite naudoti savo treniruoklį rankiniu režimu ir taip pat atlikti nedidelį treniruočių kiekį. Tačiau jums reikės mokamos narystės, kad galėtumėte pasiekti visą "iFIT" treniruočių biblioteką.

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Kiti taip pat domėjosi